Misja, wizja i wartości

NASZA WIZJA – Być światowym liderem w dziedzinie niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań geotechnicznych, a tym samym budować bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla następnych pokoleń.

NASZA MISJA – Być dla naszych klientów zaufanym partnerem i pierwszym wyborem w zakresie sprawdzonych i popartych wiedzą inżynierską rozwiązań. Dostarczając je w ramach globalnej marki, chcemy wspierać naszych klientów w rozwijaniu ich działalności i pomóc im osiągnąć:

 • Szybszą realizację
 • Redukcję wyjściowych kosztów inwestycji
 • Poprawę funkcjonowania i trwałości zasobów
 • Optymalizację kosztów życia inwestycji 
 • Spełnienie założeń zrównoważonego rozwoju

NASZE WARTOŚCI:

 1. Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz otoczenia to nasze kluczowe zobowiązanie, w którego wypełnianie zaangażowana jest cała firma.
 2. Etyka zawodowa ma kluczowe znaczenie – robimy to, do czego się zobowiążemy, w uczciwy i etyczny sposób
 3. Praca zespołowa i różnorodność to fundamenty naszej skuteczności i pasji. Każdy może liczyć na szacunek, każdy jest motywowany do ciągłego rozwoju. Traktujemy wszystkich sprawiedliwie i respektujemy różnorodne opinie.
 4. Podejmowanie przejrzystych decyzji na podstawie faktów to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Nasze spółki i oddziały dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem, aby szybciej osiągać założone cele.
 5. Ciągłe innowacje rodzą się z naszej otwartości na nowe pomysły, nastawienia na uczenie się na ewentualnych niepowodzeniach „szybko i tanio” oraz gotowości, by iść dalej naprzód.
 6. W centrum wszystkich naszych działań znajdują się nasi klienci, a mające im służyć rozwiązania budują nasz wspólny sukces.