Wsparcie projektowe

design-support-1-580-580

Wsparcie projektowe

Towarzyszymy Państwu na każdym etapie drogi

Realizacja konstrukcji to dużo więcej niż dobór właściwego produktu – to również projekt spełniający wymogi inwestora, obniżający koszty, wydłużający okres eksploatacji i chroniący Państwa reputację. Innymi słowy, chodzi o całkowitą wartość, którą uzyskują Państwo od partnera, któremu zależy na sukcesie Państwa przedsięwzięcia.

Firma Tensar nie poprzestaje na sprzedaży produktów. Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów i przedstawicieli handlowych może towarzyszyć Państwu od początku do zakończenia działań związanych z daną inwestycją. Jako Państwa partner służymy doradztwem ekspertów oraz profesjonalnym oprogramowaniem, pozwalającym na łatwiejsze tworzenie i uzasadnianie specyfikacji oraz projektowanie z pełnym spokojem.

Inżynieria korzyści

Redukcja kosztów nie musi wiązać się z obniżeniem jakości. Pomożemy Państwu optymalnie wykorzystać dostępny budżet dzięki sprawdzonym strategiom, pozwalającym na budowę niezawodnych konstrukcji przy niższych nakładach finansowych. Nasz doświadczony zespół podejmie z Państwem współpracę, aby określić rozwiązanie dopasowane najlepiej do indywidualnych uwarunkowań i wymogów inwestycji. Bez względu na to, czy potrzebna jest redukcja grubości warstwy kruszywa, stabilizacja gruntów słabonośnych, zwiększenie trwałości konstrukcji czy dowolna kombinacja tych korzyści – chętnie pomożemy Państwu w osiągnięciu celów charakterystycznych dla danej inwestycji.

Wyślij swój projekt

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń

Firma Tensar oferuje szkolenia dla profesjonalistów chcących poznać oprogramowanie TensarPave oraz TensarSoil. Dzięki szkoleniu przeprowadzonemu przez doświadczonego specjalistę nauczą się Państwo stosować te nowoczesne narzędzia w projektowaniu szerokiej gamy konstrukcji – od nawierzchni dróg dojazdowych po ściany z gruntu zbrojonego.

Rezerwacja terminu szkolenia


Tensar-Plus-Final-Logo-White.png

Projektuj bez obaw z dowolnego miejsca.

Platforma Tensar+ umożliwia:
  • Projektowanie i ocenę wyspecyfikowanych rozwiązań
  • Porównanie alternatywnych materiałów i uwarunkowań projektowych
  • Bieżący podgląd uzyskanej oszczędności czasu i pieniędzy w zależności od wybranych parametrów
  • Analizę zgodności inwestycji z założeniami zrównoważonego rozwoju.

    Zacznij projektować już teraz

Stacked Image 0

Oprogramowanie TensarSoil®

Program TensarSoil pozwala użytkownikom na opracowanie projektów ścian, skarp i przyczółków mostowych z gruntu zbrojonego.

Dzięki zastosowaniu oprogramowania oferowanego przez firmę Tensar projektanci uzyskują możliwość samodzielnego tworzenia i analizowania różnorodnych rozwiązań, co pozwala im zaoszczędzić czas. Zapewniamy przy tym pełne wsparcie dla projektantów – nasz zespół projektantów i doradców służy Państwu pomocą, oferując również usługę weryfikacji projektu. Chcę otrzymać TensarSoil