Tensar – wymierna różnica

Z firmą Tensar zrealizują Państwo swoją inwestycję bez obaw – dostarczymy Państwu efektywnych ekonomicznie i sprawdzonych rozwiązań inżynierskich. Siłą napędową, dzięki której zajmujemy czołową pozycję w branży, są innowacje. Nasze nowoczesne technologie stanowią odpowiedź na najtrudniejsze wyzwania w zakresie stabilizacji podłoża, konstrukcji z gruntu zbrojonego i kształtowania terenu.


Więcej niż producent

Rozwiązywanie problemów geotechnicznych z pomocą innowacyjnych, niezawodnych produktów i systemów to nasza pasja, którą dzielimy się z innymi. Chcemy wspierać Państwa sprawdzonymi technologiami, doświadczeniem płynącym z licznych sukcesów i optymalnymi rozwiązaniami zapewniającymi wymierne oszczędności. Nasz międzynarodowy zespół i sieć dystrybutorów o globalnym zasięgu zatroszczą się o idealny przebieg i wyniki współpracy.

Dlaczego, jak i kto

Budujemy pewną przyszłość

Wierzymy, że dbałość o dobrą przyszłość świata wymaga współpracy skutecznych projektantów i wykonawców, którzy wiedzą, jak realizować założenia zrównoważonego rozwoju. Choć na pierwszy rzut oka wbudowywanie tworzyw sztucznych w grunt może nie wydawać się ekologiczne, okazuje się, że niektóre tworzywa sztuczne nie są częścią problemu, lecz elementem rozwiązania.

Przekonaj się

Jedna firma, globalny zasięg

Masz siedzibę w Polsce, a chcesz zrealizować inwestycję na Bliskim Wschodzie? Żaden problem. Firma Tensar to światowy lider i ekspert w dziedzinie georusztów. Nasz globalny zespół i międzynarodowa sieć dystrybutorów zapewnią wsparcie i doradztwo bez względu na lokalizację.