Tensar – wymierna różnica

Z firmą Tensar zrealizują Państwo swoją inwestycję bez obaw – dostarczymy Państwu efektywnych ekonomicznie i sprawdzonych rozwiązań inżynierskich. Siłą napędową, dzięki której zajmujemy czołową pozycję w branży, są innowacje. Nasze nowoczesne technologie stanowią odpowiedź na najtrudniejsze wyzwania w zakresie stabilizacji podłoża, konstrukcji z gruntu zbrojonego i kształtowania terenu.


Więcej niż producent

Rozwiązywanie problemów geotechnicznych z pomocą innowacyjnych, niezawodnych produktów i systemów to nasza pasja, którą dzielimy się z innymi. Chcemy wspierać Państwa sprawdzonymi technologiami, doświadczeniem płynącym z licznych sukcesów i optymalnymi rozwiązaniami zapewniającymi wymierne oszczędności. Nasz międzynarodowy zespół i sieć dystrybutorów o globalnym zasięgu zatroszczą się o idealny przebieg i wyniki współpracy.

Dlaczego, jak i kto

Budujemy pewną przyszłość

Wierzymy, że dbałość o dobrą przyszłość świata wymaga współpracy skutecznych projektantów i wykonawców, którzy wiedzą, jak realizować założenia zrównoważonego rozwoju. Choć na pierwszy rzut oka wbudowywanie tworzyw sztucznych w grunt może nie wydawać się ekologiczne, okazuje się, że niektóre tworzywa sztuczne nie są częścią problemu, lecz elementem rozwiązania.

Przekonaj się


Nasz zespół

Zespół doświadczonych inżynierów firmy Tensar Polska oferuje wsparcie techniczne, projekt objęty ubezpieczeniem a także doradztwo i wstępne szkolenia na etapie wbudowywania. Dzięki temu dostarczamy efektywne ekonomicznie projekty idealnie dopasowane do Państwa inwestycji. W celu skontaktowania się z naszym zespołem specjalistów.
Jedna firma, globalny zasięg

Masz siedzibę w Polsce, a chcesz zrealizować inwestycję na Bliskim Wschodzie? Żaden problem. Firma Tensar to światowy lider i ekspert w dziedzinie georusztów. Nasz globalny zespół i międzynarodowa sieć dystrybutorów zapewnią wsparcie i doradztwo bez względu na lokalizację.