Down to content

Zabezpieczenia przeciwerozyjne – przegląd

Każda lokalizacja charakteryzuje się wyjątkowymi cechami  - zaliczają się do nich ukształtowanie terenu, właściwości podłoża czy zmienność warunków klimatycznych - które wpływają na szybkość i rodzaj potencjalnej erozji gruntu.

Dlatego firma Tensar International opracowuje, produkuje i dystrybuuje kompletny wachlarz najwyższej jakości systemów zapobiegających erozji oraz migracji wymytych cząstek gruntu. Pozwalają one sprostać wyzwaniom związanym z zapobieganiem erozji, przechwytywaniem wymytych cząstek, bezpośrednim oddziaływaniem wody, rozmywaniem podłoża i zabezpieczeniem roślinności w niemal każdym projekcie.

Zabezpieczenia przeciwerozyjne

Poczynając od najbardziej istotnych ekologicznie mokradeł, a kończąc na kanałach o niezwykle wysokich przepływach; od tymczasowej ochrony przeciwerozyjnej po trwałe wzmocnienie roślinności - i włączając wszelkie możliwe sytuacje pośrednie - dystrybutorzy produktów przeciwerozyjnych Tensar posiadają wiedzę i praktyczne doświadczenie, dzięki którym dostarczą kompleksowe rozwiązanie dostosowane do wymogów Państwa inwestycji.

Firma Tensar oferuje sprawdzone, wszechstronne i opłacalne rozwiązania dla szeregu zagadnień związanych z zabezpieczeniami przeciwerozyjnymi:

Need help?