O nas
O nas

Tensar Corporation

Firma Tensar Corporation z siedzibą w Alpharetcie w Georgii oferuje klientom rozwiązania geotechniczne i inne technologie budowlane za pośrednictwem należących do niej spółek zależnych, będących liderami rynku: Tensar® International Corporation oraz Geopier Foundation Company®.

Nasze rozwiązania zapewniają klientom szybką realizację inwestycji i liczne korzyści. W porównaniu z konwencjonalnymi metodami, zaawansowane technologicznie alternatywne rozwiązania firmy Tensar zapewniają szybszą realizację, lepszą pracę konstrukcji, długoterminową niezawodność i efektywność ekonomiczną. Korzyści te zapewniają nie tylko ograniczenie kosztów wyjściowych oraz całkowitych kosztów cyklu życia inwestycji, lecz również oszczędność czasu oraz większą zgodność z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Dostarczane przez nas rozwiązania oparte są na nowoczesnych technologiach i zastosowaniu niezawodnych firmowych produktów takich jak georuszty Tensar czy kolumny z kruszywa Geopier Rammed Aggregate Pier®. Wytwarzanie tak efektywnych produktów wymaga doskonałości w zakresie złożonych technologii obróbki materiałów.

Jednym słowem, firma Tensar oferuje najnowocześniejsze, wysoce efektywne rozwiązania, zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy w ramach każdej inwestycji.

Tensar Polska Sp. z o.o.

Założona w 2016 roku z siedzibą w Warszawie.

Siedziba:
Ul. Grzybowska 2-29
00-131 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m-sta Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł
KRS: 0000616276
NIP: 5252658322
Regon: 364388812

Biuro/adres korespondencyjny:
Ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk
Tel. +48 58 728 46 01
E-mail: tensar@tensar.pl


Sprzedaż:

Region Północ (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie)
ADAM ZIELIŃSKI 
Tel. kom. +48 882 806 300
E-mail: azielinski@tensar.pl


Region Zachód (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie)
RAFAŁ SKOWRONEK
Tel. kom. +48 882 806 200
E-mail: rskowronek@tensar.pl


Region Południe (woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
TOMASZ KULCZYCKI
Tel. kom. +48 882 806 500
E-mail: tkulczycki@tensar.pl


Region Wschód (woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie)
AGNIESZKA KULESZEWICZ
Tel. kom. +48 882 806 100
E-mail: akuleszewicz@tensar.pl

Tensar International

Firma Tensar International z siedzibą w Alpharetcie w Georgii umożliwia klientom wdrożenie niezawodnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań inżynierskich dzięki szerokiej gamie specjalistycznych produktów. Nasze technologie, opracowane w duchu innowacji i wyznaczające nowe standardy na rynku, stanowią odpowiedź na najtrudniejsze wyzwania w zakresie stabilizacji podłoża, konstrukcji z gruntu zbrojonego i kształtowania terenu.

Nasze rozwiązania stosowane są w wielu sektorach rynku, m.in. w inwestycjach handlowych, mieszkaniowych, samorządowych i przemysłowych, jak również transportowych.

Więcej informacji o innowacyjnych rozwiązaniach firmy Tensar, w tym o produktach i ich różnorodnych zastosowaniach, znajdą Państwo na naszych stronach:

Strona dla półkuli zachodniej

Strona dla półkuli wschodniej

Geopier Foundation Company

Założona w 1989 roku Geopier Foundation Company z siedzibą w Davidson w Karolinie Północnej dostarcza klientom kompleksowych rozwiązań wzmocnień podłoża, stanowiących w niemal każdym zastosowaniu atrakcyjną ekonomicznie alternatywę dla fundamentów głębokich i wykopów poniżej poziomu posadowienia konstrukcji.

Więcej informacji o rozwiązaniach firmy Geopier, w tym o technologii i jej zastosowaniach, znajdą Państwo na stronie Geopier Foundation Company.

Strona Geopier Foundation Company

Globalny zasięg

Firma Tensar Corporation sprawia, że oparte na najnowocześniejszych technologiach i dostosowane do charakteru inwestycji rozwiązania najczęstszych problemów geotechnicznych i infrastrukturalnych są dostępne dla klientów na całym świecie. Zatrudniamy ponad 120 specjalistów w 16 krajach: w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Chinach, Czechach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji, Niemczech, Indonezji, Malezji, Holandii, Polsce, Rosji, Arabii Saudyjskiej i Hiszpanii. Biura działające w tych lokalizacjach są dodatkowo wspierane przez setki przedstawicieli i dystrybutorów. Tak rozległa sieć zapewnia nam największy zasięg w branży – jesteśmy w stanie szybko dostarczyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymogów konkretnej inwestycji w każdym zakątku świata.

Aby zapewnić szeroką dostępność oferowanych rozwiązań, firma Tensar Corporation prowadzi produkcję w czterech lokalizacjach:

 • Morrow, Georgia, Stany Zjednoczone
 • Blackburn, Anglia
 • Wuhan, Chiny
 • Sankt Petersburg, RosjaTe zakłady produkcyjne zaopatrują ogólnoświatową sieć magazynów i firm dystrybucyjnych. Rozwiązania Tensar zastosowano już w ponad 85 krajach. 


Nasze wartości

Nasza wizja: Być światowym liderem w dziedzinie niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań geotechnicznych, a tym samym budować bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla następnych pokoleń.

Nasza misja: Być dla naszych klientów zaufanym partnerem i pierwszym wyborem w zakresie sprawdzonych i popartych wiedzą inżynierską rozwiązań. Dostarczając je w ramach globalnej marki, chcemy wspierać naszych klientów w rozwijaniu ich działalności i umożliwiać im osiągnięcie szybszej realizacji, redukcji wyjściowych kosztów inwestycji, poprawy funkcjonowania i trwałości zasobów, optymalizacji kosztów życia inwestycji oraz spełnienia założeń zrównoważonego rozwoju.  

Nasze wartości:

 • Zdrowie i bezpieczeństwo: Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników to nasze kluczowe zobowiązanie, w którego wypełnianie zaangażowana jest cała firma.
 • Etyka zawodowa: Robimy to, do czego się zobowiążemy – w uczciwy i etyczny sposób.
 • Praca zespołowa i różnorodność: Praca zespołowa i różnorodność to fundamenty naszej skuteczności i pasji. Każdy może liczyć na szacunek, każdy jest motywowany do ciągłego rozwoju. Traktujemy wszystkich sprawiedliwie i respektujemy różnorodne opinie.
 • Przejrzystość: Podejmowanie przejrzystych decyzji na podstawie faktów to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Nasze spółki i oddziały dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem, aby szybciej osiągać założone cele.
 • Ciągłe innowacje: Ciągłe innowacje rodzą się z naszej otwartości na nowe pomysły, nastawienia na uczenie się na ewentualnych niepowodzeniach „szybko i tanio” oraz gotowości, by iść dalej naprzód.
 • Skupienie na klientach: W centrum wszystkich naszych działań znajdują się nasi klienci, a mające im służyć rozwiązania budują nasz wspólny sukces.


Innowacje i technologie

Nasz cel jest prosty: chcielibyśmy, aby odpowiedzią na wszystkie wyzwania związane z pracami ziemnymi i inwestycjami infrastrukturalnymi były rozwiązania Tensar. W związku z tym staramy się opracowywać, udoskonalać, licencjonować lub nabywać wszelkie technologie, produkty i rozwiązania, które rozwijają nasz potencjał jako wszechstronnego dostawcy kompleksowych rozwiązań technicznych. Postrzegamy innowacje jako siłę napędową naszej organizacji – wierzymy, że ciągły rozwój to najlepszy sposób, by umożliwiać naszym klientom osiąganie coraz większych korzyści poprzez poprawę opłacalności, efektywności i niezawodności.

Każda z naszych spółek jest liderem sektora rynku, w którym działa. W przypadku wielu sektorów rynku uprawnione jest stwierdzenie, że to właśnie my je stworzyliśmy, opracowaliśmy bowiem większość technologii stosowanych na nich do dzisiaj. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się je przewidywać, tworząc nowatorskie technologie w odpowiedzi na współczesne wyzwania. Nasze zespoły handlowe znakomicie demonstrują wartość tych nowych technologii oraz korzyści płynące dla klientów z zastosowania ich w konkretnych inwestycjach.


Zastosowania – informacje ogólne

Firma Tensar Corporation oraz należące do niej spółki zależne są czołowymi dostawcami rozwiązań inżynieryjnych opartych na zaawansowanych technologiach geotechnicznych i zastosowaniu efektywnych firmowych produktów. Nasza gama produktów obejmuje georuszty Tensar oraz rozwiązania posadowień pośrednich Geopier Intermediate Foundation®.

Georuszty Tensar to wysoce efektywne i trwałe produkty w formie rusztu z żeber polimerowych, idealne do stabilizacji i zbrojenia gruntu. Są przy tym lekkie i nie przysparzają trudności podczas wbudowania. Produkty z tej kategorii doskonale funkcjonują jako elementy przenoszące obciążenia w wielu wymagających zastosowaniach geotechnicznych i infrastrukturalnych, m. in w stabilizacji warstw kruszywa w nawierzchniach drogowych i kolejowych oraz innych obciążonych ruchem powierzchniach o nawierzchni ulepszonej bądź nieulepszonej. Więcej informacji o produktach Tensar znajdą Państwo na naszych stronach:

Strona dla półkuli zachodniej

Strona dla półkuli wschodniej

Nasza firma udostępnia klientom również technologie posadowień za pośrednictwem swojej spółki zależnej Geopier Foundation Company, specjalizującej się m.in w kolumnach z kruszywa Rammed Aggregate Pier, betonowych kolumnach przemieszczeniowych, stabilizacji skarp oraz wzmocnieniach podtorza kolejowego. Technologie Geopier stanowią podstawę ekonomicznych i efektywnych rozwiązań projektowych, umożliwiających zwiększenie nośności, redukcję osiadań oraz szybszą realizację konstrukcji. Poradzimy sobie z każdym gruntem oraz rodzajem konstrukcji. Więcej informacji o rozwiązaniach Geopier znajdą Państwo na naszej stronie:

Strona Geopier

Zespół zarządzający

Znakiem rozpoznawczym Tensar Corporation są nie tylko produkty najwyższej jakości, lecz również wyjątkowa kadra zarządzająca. Wszyscy nasi menadżerowie są motywowani przez liderów branży, którzy stanowią dla nich inspirację w dążeniu do osiągnięcia szczytu swoich profesjonalnych i osobistych możliwości. Mike Lawrence - Chief Executive Officer, Tensar Corporation

 • Mike Lawrence – Prezes, Tensar Corporation
 • Thierry Amat – Dyrektor Finansowy, Tensar Corporation
 • Rob Briggs – Wiceprezes, Dyrektor Działu Prawnego i Sekretarz Spółki, Tensar Corporation
 • Joe Cavanaugh – Wiceprezes ds. Technologii i Marketingu
 • Luc Mechelaere – Prezes, Tensar (Półkula Wschodnia) i Dyrektor ds. Globalnego Rozwoju
 • Scott Edgecombe – Prezes, Tensar (Półkula Zachodnia)
 • Gerard Vongsady – Wiceprezes i Dyrektor Naczelny, Tensar (Azja i Pacyfik)
 • Kord Wissmann – Prezes, Główny Inżynier, Geopier Foundation Company
 • Brian Metcalfe – Wiceprezes, Geopier Foundation Company