Down to content

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach:

1. REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • realizacja celów handlowych i marketingowych w regionie Wschód (woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie)
  • profesjonalne doradztwo techniczne na budowie
  • współpraca z projektantami, inwestorami oraz firmami wykonawczymi
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • udział i reprezentacja firmy w wydarzeniach branżowych
  • ścisła współpraca wewnątrz firmy z osobami odpowiedzialnymi za proces projektowania
  • prowadzenie bazy o klientach, inwestorach i aktualnych inwestycjach oraz raportowanie działań sprzedażowych w systemie CRM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek budownictwo - specjalność drogi, koleje, budowa obiektów mostowych i geotechnika)
  • minimum 3-letnie, doświadczenie w sprzedaży/doradztwie, dotyczącym materiałów budowlanych lub urządzeń technicznych, w sektorze B2B
  • znajomość branży budownictwa drogowego będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz zdolności handlowe
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy z system CRM będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • interesującą pracę pełną wyzwań pracę
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, w firmie będącej liderem w swojej branży
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

2. KREŚLARZ / CAD OPERATOR

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie rysunków technicznych na podstawie dostarczonych specyfikacji i pozyskanych danych oraz zgodnie z wytycznymi inżyniera prowadzącego projekt,
  • wprowadzanie modyfikacji i aktualizacji do istniejących już projektów.

Wymagania:

  • swobodne posługiwanie się programem Autocad w zakresie sporządzania rysunków technicznych w branży budownictwa komunikacyjnego,
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu inżynierii komunikacyjnej,
  • umiejętność posługiwania się specyfikacjami oraz rysunkami technicznymi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy, terminowość i staranność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji lidera w swojej branży,
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach polskich i zagranicznych,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.