Down to content

AutorTensar Polska

DataFeb 07 2020

W dniu 05.02.2020 w Warszawie odbyło się seminarium o tematyce: „Budownictwo drogowe i infrastruktura drogowa”, którego organizatorem była firma Biotop Biuro Inżynierii Środowiska, wydawca czasopisma Milenium Magazyn Budowlany. Seminarium skierowane było do projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.

Mieliśmy okazje wziąć udział już w kolejnym – czwartym regionalnym spotkaniu w bieżącym roku. Z przyjemnością zaprezentowaliśmy firmę oraz nasze rozwiązania dedykowane dla dróg.

Jednym z prelegentów była Agnieszka Kuleszewicz – Inżynier Regionalny, która zaprezentowała temat „Zastosowanie kompozytów do zbrojenia warstw asfaltowych i ich wpływ na poprawę trwałości zmęczeniowej nawierzchni drogowych”.

W czasie przerw przeprowadziliśmy liczne rozmowy z projektantami i zarządcami dróg, którzy otrzymali profesjonalne konsultacje techniczne przy naszym stoisku.

Uczestnikom dziękujemy za aktywny udział oraz serdecznie zapraszamy na kolejne edycje Sympozjum, które odbędą się w Lublinie, Rzeszowie i Krakowie.

Zapraszamy

Agnieszka Kuleszewicz Tensar PolskaAgnieszka Kuleszewicz Tensar Polska

Źródło:Magazyn Budowlany Millennium