Down to content

AutorTensar Polska

DataOct 01 2019

W dniach 22-24 września 2019 roku odbyło się w Mikołajkach VI Warmińsko - Mazurskie Forum Drogowe „Bezpieczne Drogi Przyszłości”, zorganizowane przez Polski Kongres Drogowy we współpracy z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie. Było to największa z imprez dotyczących tematyki bezpieczeństwa drogowego w Polsce jakie odbywały się w tym roku.

Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Marszałka Województwa Warmińsko -Mazurskiego.

Referaty i prezentacje wygłosili przedstawiciele 6 krajów – oprócz Polski były to: Czechy, Szwecja, Norwegia, Niemcy i Włochy. Wśród słuchaczy znaleźli się również przedstawiciele firm drogowych z Litwy. Ogółem w konferencji brało udział ok. 200 osób.

Jednym z prelegentów Forum był Piotr Mazurowski - Menadżer ds. technologii optymalizacji nawierzchni Tensar Polska, który zaprezentował temat: Zastosowanie siatek i kompozytów do zbrojenia warstw asfaltowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy trwałości zmęczeniowej podatnych nawierzchni drogowych.

Liczne grono uczestników miało okazję zapoznać się z technologią Tensar, znajdującą szerokie zastosowanie we wzmacnianiu podłoża, zbrojeniu gruntu i warstw asfaltowych.

Wszystkim uczestnikom Forum dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska firmowego.

Piotr Mazurowski Tensar Polska

 

pkd mikołajki Tensar Polska

ZŁOTY SPONSOR

Tensar logo