Down to content

AutorTensar Polska

DataOct 31 2019

W dniu 22.10.2019 r. w Rzeszowie w Hotelu Rzeszów odbyło się kolejne już w tym roku Seminarium  o tematyce - Budownictwo Drogowe oraz Infrastruktura Drogowa, organizowane przez Biotop Biuro Inżynierii Środowiska, wydawcę czasopisma Milenium Magazyn Budowlany.

To już kolejne – dziewiąte regionalne spotkanie w bieżącym roku. Ze względu na cykliczny charakter organizacji seminariów w różnych częściach kraju, są one kierowane do lokalnego środowiska projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.

Już tradycyjnie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, zaprezentować firmę oraz nasze rozwiązania dedykowane dla dróg, a co najważniejsze przeprowadzić dyskusję z uczestnikami Sympozjum.

W ramach sesji wykładowych, Michał Gołos - Menadżer ds. rozwoju, omówił temat „Wzrost trwałości zmęczeniowej nawierzchni drogowych dzięki zastosowaniu kompozytów do zbrojenia warstw asfaltowych”.

Uczestnikom dziękujemy za aktywny udział oraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Sympozjum w Szczecnie, Poznaniu oraz Łodzi.

Seminarium regionalne Tensar Polska Millennium Rzesźów Tomasz Kulczycki Michał Gołos

Seminrium Regionalne Rzeszów Tensar Polska Tomasz Kulczycki Michał Gołos