Down to content

AutorTensar Polska

DataFeb 21 2019

W dniach 12 -14 lutego 2019 roku, w Białymstoku, Lublinie i Warszawie odbyły się trzy Seminaria Regionalne pt. „BUDOWNICTWO DROGOWE I INFRASTRUKTURA DROGOWA”. Organizatorem tych wydarzeń, dedykowanych projektantom dróg i mostów, firmom wykonawczym oraz przedstawicielom jednostek samorządowych odpowiedzialnym za infrastrukturę drogową już od wielu lat jest Millennium Gazeta Budowlana.

W trakcie seminarium prelegenci reprezentujący firmę Tensar Polska p. Michał Gołos - Business Development Manager oraz p. Tomasz Kwiatkowski - Regionalny Inżynier, mieli przyjemność wygłosić prezentację pt. „Georuszty heksagonalne Tensar TriAx - efektywnym sposobem na stabilizację dolnych warstw oraz optymalizację górnych warstw konstrukcji nawierzchni drogowych”. Liczne audytorium miało okazję zapoznać się z szerokim spektrum działalności firmy Tensar oraz korzyściami płynącymi z zastosowania kompozytów do zbrojenia warstw asfaltowych.

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmowego, które cieszyło się dużym zainteresowaniem oraz aktywny udział w Seminarium.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

 

Seminarium regionalne Tensar Polska