Down to content

AutorTensar Polska

DataJul 23 2018

Rozwiązania optymalizacji nawierzchni drogowych znajdują odzwierciedlenie w praktyce. W ostatnim czasie w Polsce miały miejsce kolejne realizacje w oparciu o rozwiązania optymalizacji nawierzchni z zastosowaniem kruszywa stabilizowanego georusztem Tensar w warstwie podbudowy, m.in. w Jastrzębiu Zdroju, Błoniu, Pruszczu Gdańskim i na DW 521.

Przypominamy, że System Optymalizacji Nawierzchni Tensar® to sprawdzone narzędzie służące do optymalizowania procesu projektowania całej nawierzchni, pozwalające na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb klientów lub wymagań projektowych, dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu budowy i obniżenie długoterminowych kosztów utrzymania nawierzchni. Połączenie korzyści płynących z zastosowania warstwy kruszywa stabilizowanego georusztem Tensar, z naszym wieloletnim doświadczeniem i sprawdzonymi narzędziami projektowymi, sprawia, że System ten to gwarancja wydłużenia okresu eksploatacji nawierzchni, przy niższych nakładach finansowych.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji o optymalizacji konstrukcji nawierzchni zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w załączonym artykule autorstwa mgr inż. Piotra Mazurowskiego, Menedżera ds. optymalizacji nawierzchni.