Down to content

AutorTensar Polska

DataNov 21 2019

W dniach 13-15 listopada w Krakowie już po raz szósty odbyły się Krakowskie Dni Nawierzchni. Jest to wydarzenie organizowane w ramach cyklu Konferencji Specjalistycznych nauka-praktyka-biznes poświęcone jak sama nazwa wskazuje tematyce nawierzchni drogowych.

Powołując się na informacje organizatorów - celem VI Krakowskich Dni Nawierzchni było uporządkowanie wiedzy technicznej oraz w zakresie przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych budowy, wzmacniania i remontów nawierzchni oraz stosowania różnych technologii ich wykonania, trwałości nawierzchni i jej poszczególnych cech.

Konferencja przyciąga wiele uznanych autorytetów branży drogowej z całego kraju a otwarta formuła prowadzonych dyskusji zachęca do aktywnego udziału i wymiany poglądów.

Uczestnicy Konferencji mieli okazje zapoznać się z rozwiązaniami dla drogownictwa firmy Tensar, wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w dyskusji z naszym kolegą:

Piotr Mazurowski – Menadżer ds. optymalizacji nawierzchni, zapoznał uczestników z „Modyfikacja mechanistyczno-empirycznej metody projektowania nawierzchni uwzględniająca wpływ georusztów heksagonalnych„.

Więcej informacji z VI Krakowskich Dni Nawierzchni dostępnych jest na stronie organizatora: https://nawierzchniedrogowe.konferencjespecjalistyczne.pl/

Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za możliwość spotkania, dyskusje oraz wspólnie spędzony czas.

 Krakowskie Dni nawaierzchni Tensar Polska

Krakowskie Dni Nawierzchni Tomasz Kulczycki

Źródło: www.konferencjespecjalistyczne.pl