Down to content

AutorTensar Polska

DataOct 15 2018

W dniach 3-5 października w Katowicach odbyła się II edycja konferencji „WARUNKI GRUNTOWE A PROJEKTOWANIE ORAZ BUDOWA DRÓG I MOSTÓW”. Podobnie jak w ubiegłym roku zespół TENSAR POLSKA oraz nasi GOŚCIE ponownie uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Już tradycyjnie merytoryczna część spotkania była bardzo przekrojowa i niezwykle atrakcyjna dla uczestników. Niewątpliwym magnesem dla wysokiej frekwencji na sali wykładowej była obecność w programie wykładów prezentowanych przez uznane autorytety ze środowiska akademickiego.

Warto podkreślić, że Konferencja Drogowo-Mostowa jest miejscem które integruje całe środowisko branży drogowej - to doskonała okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń ze specjalistami, w tym znakomitymi autorytetami akademickimi, a także praktykami związanymi z procesem wykonawczym inwestycji.

Naszą cegiełką we wkład merytoryczny Konferencji były prelekcje przygotowane i wygłoszone przez pracowników Tensar Polska, którzy zaprezentowali zagadnienia:

  • "Uwzględnienie wpływu georusztów heksagonalnych w projektowaniu nawierzchni metodą mechanistyczno-empiryczną” – Piotr Mazurowski
  • "Zastosowanie kompozytów do zbrojenia warstw asfaltowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy trwałości zmęczeniowej nawierzchni drogowych” – Kamila Kornacka

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tej edycji konferencji TENSAR POLSKA objął patronatem sponsorskim KONFERENCJĘ DROGOWO-MOSTOWĄ, za co podczas uroczystego bankietu odebraliśmy z rąk organizatorów oficjalne podziękowanie. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie, czynny udział w Konferencji, odwiedzenie stoiska firmy Tensar Polska oraz mile spędzony czas.

Do zobaczenia za rok!

Zespół Tensar Polska

  Tensar Polska konferencja drogowo-mostowa Katowice

Tensar Polska konferencja drogowo-mostowa Katowice

Tensar Polska konferencja drogowo-mostowa Katowice

Tensar Polska konferencja drogowo-mostowa Katowice